IC Holding Surdurulebilirlik
Semra Sevinç
Sürdürülebilirlik Akademisi Yönetim Kurulu Üyesi Semra Sevinç

Sürdürülebilirlik Akademisi olarak iş dünyasında daha iyi bir geleceği şekillendirmek için etkili olmak ve bu yolda değişim ve dönüşüm yaratmak için titizlikle çalışıyoruz. Amacımız daha iyi bir gelecek için tüm paydaşları harekete geçirmek ve bu yönde sonuç almalarını sağlayacak çalışmalar için bir köprü olmaktır.

Bugünün dünyasında karşı karşıya olunan ekonomik, çevresel ve sosyal riskler iş dünyası için iş modellerini ve stratejileri sürdürülebilirlik ekseninde yenilemeyi, dönüştürmeyi zorunlu kılmaktadır. IC Holding’in de yeni ekonominin öncü kurumlarından biri olma hedefi ile başladığı kurumsal sürdürülebilirlik dönüşüm sürecinde başta eğitim olmak üzere birçok konuda iş birliği yapmaktan büyük memnuniyet duymaktayız. Kurumsal sürdürülebilirlik dönüşümünün en önemli ayaklarından biri olan çalışan bilgilendirme ve yetkinlik geliştirme kapsamında IC Holding ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ve değer zinciri boyunca değişimin en önemli konularını kapsayan uzun soluklu ‘’IC Sürdürülebilirlik Takımı Sertifika Programı’’nı son derece verimli bir şekilde ve başarıyla tamamladık. Yeşil İş Zirvesi’nde, Sürdürülebilir Gıda Zirvesi’nde değerli iş birliklerimiz oldu. Diğer taraftan grup şirketlerinden ICA da SDG Map Turkey oluşumumuzda yer alıyor.

Akademi olarak Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda daha iyi bir geleceğe doğru iş dünyasına yol göstermeye devam edeceğiz. Değerli paydaşımız IC Holding ile bu süreçte iş birliklerimizin artacağına ve verimli çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz.

Paydaş Görüşleri

Günseli Çeçen

IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Çeçen’in 1984 yılında şahsen vermeye başladığı eğitim bursları, 2004 yılında IC İbrahim Çeçen Vakfı’nın kurulması ile daha kurumsal bir yapıda öğrencilerle buluşmaya başladı.

Günseli Çeçen

IC Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı
Devamını Oku...
 Paydaş Görüşler
Abdulhalik karabulut

IC Vakfı ve IC Holding ile oluşan gönül bağı ve sergilenen işbirlikleri, henüz genç bir eğitim kurumu olan Üniversitemizin büyümesinde, gelişmesinde, bölgemizin ve ülkemizin önemli üniversiteleri arasındaki yerini almasında önemli rol oynamaktadır.

Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü
Devamını Oku...
Paydaş Görüşler
Konca Çalkıvik

IC Holding, SKD Türkiye ve platformlarına üye olan ve aktif katılım gösteren şirketleriyle sürdürülebilirlik çalışmalarında karşılıklı değer yarattığımız önemli paydaşlarımız arasında yer alıyor.

Konca Çalkıvik

İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD Türkiye) Genel Sekreteri
Devamını Oku...
 Paydaş Görüşler